Pro rodiče

Naším společným cílem je spokojené a syté dítě

Už bylo dost traumat ze školních jídelen. Našim cílem je vařit dětem tak, aby odcházely nejen kvalitně najezené, ale také spokojené. Zároveň je pro nás důležitá důvěra vás, rodičů. Přicházíme proto s konceptem, který vám v dnešním uspěchaném světě usnadní spoustu času, a přitom vašim dětem dopřeje kvalitní a vyváženou stravu.

vařit dětem

Kvalita vždy
na prvním místě

Za kvalitu a atraktivní menu můžeme dát ruku do ohně. Do jídelníčků pravidelně zařazujeme i mezinárodní kuchyni a netradiční receptury. Na výběr jsou vždy 2-3 výživově a energeticky vyvážená jídla. Vaše dítě tak má možnost výběru podle svých aktuálních chutí a vy máte jistotu, že nechodí ze školy hladové a nekompenzuje si své stravovací potřeby v prvním marketu colou a chipsy.

Usnadníme vám práci

Nechceme být jen anonymní jídelnou, ale partnerem, na kterého se můžete spolehnout. V případě zájmu jsme schopní zabezpečit snídani, dopolední svačinu i poobědové svačiny pro odpolední vyučování, tréninky nebo kroužky. Díky portálu Mujscholarest.cz máte jídelníček, historii stravování i stav kreditu k nahlédnutí kdykoliv a odkudkoliv. Zároveň je to prostor pro vaše podněty, připomínky a stížnosti, na které reagujeme do 24 hodin.

Děti jsou našimi hosty

Školní jídelna bývá prvním místem, kde se děti ve velkém setkávají s gastronomií. Naším přáním proto je naučit je dobře jíst a rozumět základním pravidlům v oblasti stravování. Budou na nich totiž stavět celý život. Kromě správného stolování nebo chování v restauraci se děti dozvídají také o odpovědném přístupu ke společnosti, kolektivu či ekologii.

Mujscolarest.cz

můjscolarest

Obsluhujte stravování svého dítěte z jediného místa. V objednávkovém systému mujscolarest.cz můžete sledovat vše potřebné. Jídelní lístek, stav konta, objednávky, konzumaci a s udělením souhlasu (zaškrtnutím pole) lze nastavit automatické zasílání informace o poklesu stavu konta pod určitou hranici.